Вікна в спальню

Знижка -40%
Замовте вікна зараз і забронюйте свою знижку!

Вікна для спальні: як зробити правильний вибір, замовити і купити ідеальне вікно в спальню з ПВХ

Головне функціональне призначення спальні – забезпечення повноцінного відпочинку і не тільки в нічний час. Адже у цьому приміщенні не лише сплять. Тут проходить частина інтимного життя, тут люди хворіють і видужують. Ось чому вибір вікна до спальні так важливий. Адже від нього (його типу, характеристик, дизайну) та якості монтажу (встановлення) залежить комфорт та затишок цього важливого житлового приміщення.

У Києві та в інших населених пунктах України є ще квартири та приватні будинки, де ще стоять старі дерев’яні рами з 2 шибками. Крім цього, більшості ПВХ вікон, які були встановлені в перше десятиліття буму на пластикові віконні конструкції зі склопакетами в Україні вже однозначно потрібна заміна.

Багато хто переконаний, щоб правильно засклити спальню або інше приміщення, головне не помилитися з розмірами пластикового вікна. Але це далеко не так. Точність розмірів пластикового профілю та віконного отвору безумовно дуже важливі. Саме тому рекомендується, щоб виміри зняв фахівець.

Якщо заміна пластикових вікон та/або склопакетів потрібна в приміщеннях у Києві та його агломерації, викликати досвідченого професійного замірника можна онлайн на нашому сайті. Він об’єктивно оцінить інші чинники, які важливі для правильного вибору вікна до спальні. З огляду на це наш майстер порекомендує замовити відповідну конфігурацію всіх параметрів конструкції вікна, з урахуванням усіх нюансів розташування будинку та індивідуальних характеристик приміщення спальні. Він зробить і розрахунок його підсумкової ціни, у тому числі й з демонтажем старої та монтажем нової віконної конструкції у спальні.

Вікна у спальні: характеристики та нюанси вибору

Щоб у спальні був потрібний клімат та атмосфера затишку, до її скління пред’являється досить багато вимог.

Шумоізоляція

Вибираючи вікно в спальню зверніть увагу на такі характеристики, які впливають на показники шумоізоляції:

    Склопакет:

    • кількість камер – оптимальним варіантом для спальні вважається склопакет з двома або трьома камерами;
    • товщина скла – чим товщі стекла, тим краще вони поглинають звукові хвилі;
    • тип скла – існують спеціальні шумопоглинаючі стекла, які додатково знижують рівень шуму;
    • тип заповнення простору між склом – звукоізоляційними властивостями володіє 6-фториста сірка.

    Профіль:

    • кількість камер та товщина стінок – чим більша кількість камер та ширша товщина стінок у профілі, тим вищі його теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості;
    • матеріал – якісний профіль має бути виготовлений з ПВХ високої якості.

    Фурнітура:

    • щільність притиску – якісна фурнітура забезпечує щільне прилягання стулки до рами, що знижує проникнення шуму;
    • додаткові ущільнювачі – деякі моделі вікон оснащені додатковими ущільнювачами, які підвищують звукоізоляцію.

Крім цього, щоб якісно засклити спальну кімнату, фахівці враховують рівень та тип шуму (на подвір’ї, на вулиці), поверх на якому розташована спальня, акустичні особливості простору, куди виходить вікно спальні

У Європі існує наступна градація класів звукоізоляції віконних конструкцій. Чим вищий клас, тим кращий захист від зовнішнього шуму. Найбільш поширені європейські стандарти:

  • DIN 4109.
    Цей німецький стандарт визначає вимоги до звукоізоляції у будинках. Він передбачає кілька класів звукоізоляції, що позначені римськими цифрами від I до VI. Клас I відповідає найвищій звукоізоляції, а клас VI – найнижчій.
  • VDI 2719.
    Цей стандарт також використовується у Німеччині та інших європейських країнах. Він поділяє вікна на 6 класів звукоізоляції, що позначені римськими цифрами від I до VI.

Для ефективної звукоізоляції житла від міського шуму рекомендується встановлювати склопакети завтовшки не менше 40 мм. Вікну, що виходить у тихе подвір’я, достатньо мати подвійний склопакет.

У разі підвищеного рівня шуму, наприклад, через сусідство з будівництвом або жвавою магістраллю, краще замовити як мінімум, потрійний склопакет. Можливо буде потрібна асиметрична структура: різна ширина камер та потовщене зовнішнє скло. Для додаткової звукоізоляції склити спальню, в якості зовнішнього скла, можна багатошаровим триплексом, повісити звукоізоляційні штори, встановити спеціальні акустичні панелі на стіну з віконним отвором.

Пластикові вікна для спальні: теплоізоляція

Як і шумоізоляція, теплоізоляція відіграє ключову роль у створенні комфортного мікроклімату в спальні, особливо в спеку та холод. Правильно підібрані пластикові вікна допоможуть знизити втрати, зменшити витрати на кондиціювання та опалення, створити комфортну атмосферу для відпочинку.

Характеристики, які враховують для оптимальної теплоізоляції вікна у спальні:

    Склопакет:

    • Кількість камер – оптимальним вибором для спальні буде двокамерний склопакет з низькоемісійним покриттям. Воно відбиває теплове випромінювання у приміщення, зменшуючи тепловтрати.
    • Товщина скла – чим товстіше скло, тим краща теплоізоляція. Однак занадто товсте скло може зробити важкою конструкцію вікна.
    • Газове наповнення – використання інертних газів (аргон, криптон) у камерах склопакета значно підвищує теплоізоляцію.

    Профіль:

    • Матеріал – ПВХ-профілі мають хороші теплоізоляційні властивості завдяки багатокамерній структурі.
    • Ширина профілю – чим ширший профіль, тим вищі його теплоізоляційні характеристики.

    Фурнітура:

    • Якісна фурнітура забезпечує щільне прилягання стулки до рами, що запобігає протягам та знижує тепловтрати.

Додаткові фактори, що впливають на теплоізоляцію віконних конструкцій – глибина посадки склопакета, тип ущільнювача та наявність зовнішніх відкосів. Чим глибше склопакет втоплений у профіль, тим краща теплоізоляція. Якісний ущільнювач забезпечує герметичність вікон та запобігає проникненню холодного повітря. Зовнішні відкоси захищають віконний отвір від впливу атмосферних опадів та покращують теплоізоляцію.

Для максимальної теплоізоляції та комфорту в спальні рекомендується вибирати вікна з двокамерним склопакетом, заповненим аргоном, та енергозберігаючим покриттям. Шестикамерний профіль з монтажною шириною від 70 мм забезпечить високу міцність конструкції та додаткову теплоізоляцію. Сонцезахисне скло допоможе захистити меблі від вигорання та знизить навантаження на систему кондиціювання. В якості додаткових заходів можна встановити на стекла тепловідбиваючу плівку, а також використовувати потрібного кольору, фактури та розмірів жалюзі та штори.

Замовити і купити якісні теплоізоляційні вікна до спальні – означає зробити інвестицію, яка окупиться у довгостроковій перспективі за рахунок зниження витрат на опалення/кондиціювання та підвищення комфорту в домі.

Вентиляція вікна для спальні

Крім темряви, тиші та комфортної температури, одна з головних умов, що висуваються до умов, необхідних для якісного сну та відпочинку – свіже повітря у спальні. Цього можна досягти, якщо замовити вікно в спальну кімнату з системою клімат-контролю, та однією або декількома технологіями мікропровітрювання. Вони забезпечуватимуть постійний приплив свіжого повітря, не створюючи протягів і не порушуючи комфортної температури в приміщенні. До речі, в режимі провітрювання шибки захищені від запотівання.

Антимоскітна сітка на вікна для спальні

Не забудьте замовити на вікно у спальню антимоскітну сітку. Вона є незамінним атрибутом для спальні. По-перше, сітка не дозволить залітати комахам під час провітрювання кімнати. І, по-друге, коли на вулиці не надто спекотно, вона дозволить відпочити пару годин з відкритим вікном, навіть у м. Києві.

Вартість антимоскітної сітки невелика, особливо якщо врахувати що ціна її придбання – це здоров’я шкіри та легень, які захищені від контактів з репелентами та алергенами. Так, цей аксесуар також захищає від попадання сміття, пилу та бруду, тополиного пуху та інших великих алергічних частинок.

Поцікавтеся скільки коштує антимоскітна сітка, зробіть розрахунок і порівняйте її вартість з підсумковою ціною, яку ви щороку витрачаєте на фумігацію спальні.

Вікна для спальні: додаткові фактори

Вибираючи вікна для спальні на сайті oknakiev.net, зверніть увагу на кілька важливих аспектів: захист від сонця, зламостійкість та безпеку дітей. Для спалень, з вікнами на південь, ідеальним рішенням буде світлофільтруюче скло або штори blackout. Щоб підвищити безпеку вашого дому, особливо на нижніх та верхніх поверхах, встановіть склопакети триплекс та протизламну фурнітуру. Для безпеки дітей є спеціальні дитячі замки, які дозволяють надійно зафіксувати вікно в потрібному положенні.

Вікна у спальню: переваги професійного встановлення

Порушення правил монтажу, що зазвичай відбувається при самостійному встановленні, призводить до порушення вентиляції, зростання рівня вологості в приміщенні, продування, тепловтрат в місці примикання конструкції, зниженого рівня звукоізоляції.

Ціна якісного монтажу пластикових вікон майстрами магазину ВІКНАКИЇВ – запорука їх довговічності, ефективності та того, наскільки комфортно ви почуватиметеся у спальні.

Особливості конструкції вікон
Вартість від 4000 грн
Ціну вказано за двостулкове вікно розміром 1300x1400 мм (глуха і поворотно-відкидна стулка).

Популярні запитання під час купівлі вікон

Вікна з потрійним склопакетом та енергозберігаючим покриттям допоможуть зберегти тепло та знизити витрати на опалення.

Вікна з подвійним чи потрійним склопакетом та спеціальним шумозахисним склом забезпечать гарну звукоізоляцію.

Вікна з поворотно-відкидним механізмом дають змогу ефективно провітрювати спальню, не створюючи протягів.

Вікна з матовим склом або вбудованими жалюзі допоможуть захистити приватність, не закриваючи доступу до світла.

Вікна із сонцезахисним склом або вбудованою захисною плівкою допоможуть зменшити проникнення сонячного світла та ультрафіолетових променів.
З ВікнаКиїв процес установки
вікон простий і зрозумілий
Заявка
Ви залишаєте заявку через сайт або телефон
Замір
Виїзд до клієнта і завмер продукту
Договір і оплата
Точний розрахунок вартості, укладення договору і оплата
Виробництво
Виробництво здійснюється від 5 днів
Встановлення
Демонтаж старого та монтаж нового продукту
Нам кажуть ДЯКУЮ!